Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Krzeczanowo - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

61 400 zł102 m² 601,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:797 m²

Syndyk masy upadłości Henryka Fawera osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt pl1p/gup-s/297/2025 ogłasza konkurs na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Dalanówek

Dalanówek(Krzeczanowo + 38 km)

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 302 m²

Siedlisko na sprzedaż | Dalanówek, okolice Płońska | 60 km od Warszawy | Duża działka + zabudowania Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej miejscowości Dalanówek, w gminie Płońsk.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stegna,Glinojeck(Krzeczanowo + 14 km)

990 000 zł226 m² 4 380,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do sprzedania dom po kapitalnym remoncie - centrum Glinojecka. Otoczenie ładnych domów, okolica cicha i spokojna, miłe sąsiedztwo. Dojazd do Ciechanowa zajmuje około 25 minut samochodem, do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nakwasin

Nakwasin(Krzeczanowo + 42 km)

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Siedlisko idealne na weekendowe wypady ale i na codzień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscu, gdzie cieszyć się można naturą i spokojem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Lidzbark(Krzeczanowo + 49 km)

428 000 zł180 m² 2 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Lidzbark welski - wyjątkowa lokalizacja W sercu przyrody | dom idealny dla rodziny Marzysz o miejscu, które łączy komfort codziennego życia z bliskością jeziora, lasów i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dramin

Dramin(Krzeczanowo + 14 km)

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dramin stuletni dom, siedlisko na działce 7500m2 dodatkowe informacje: typ zabudowy: gospodarstwo Typ własności: własność Stan domu: do remontu Materiał budowlany: cegła Technologia wykonania:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żurominek(Krzeczanowo + 23 km)

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Strzeszewo

Strzeszewo(Krzeczanowo + 20 km)

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 228 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca przestrzenią, klimatem i spokojem - idealna dla osób szukających własnej enklawy z dala od zgiełku miasta. Oferujemy dużą, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Baboszewo

Baboszewo(Krzeczanowo + 23 km)

490 000 zł80 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 975 m²

Siedlisko z działką pod osiedle dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: pustak Technologia wykonania: murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Napoleońska

Mława(Krzeczanowo + 35 km)

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Dom jednorodzinny w Mławie świetna propozycja dla rodzin i inwestorów! Na sprzedaż oferujemy budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany w Mławie przy ul. Napoleońskiej 66. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przychód

Przychód(Krzeczanowo + 19 km)

590 000 zł125 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 539 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy na sprzedaż siedlisko położone na obrzeżach miejscowości Przychód, w gminie Szreńsk, w powiecie mławskim. Nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij